Polecane Pluginy Redmine

Przydatne Pluginy Redmine – część II

Zalecane Pluginy Redmine, czyli kolejna porcja wtyczek, które mogą usprawnić pracę Redmine i dostosować narzędzie do Waszych potrzeb.

Redmine People


Ta wtyczka pozwala organizować i zarządzać użytkownikami Redmine według działów, ról i innych elementów. Można go używać jako centralnego miejsca do przechowywania numerów telefonów, tytułów, a nawet urodzin. Można też szybko sprawdzić, kto jest nowy w organizacji. Pozwala na wgranie zdjęć – awatarów.

“Attach image from clipboard” Plugin

Wtyczka ta pozwala szybko dołączać zrzuty ekranu do problemów. Można również przycinać je za pomocą narzędzia do przycinania. Jest to szczególnie przydatne przy wypełnianiu raportów o błędach z załączonymi zrzutami ekranu pokazującymi problem.

Q&A

Wtyczka pozwoli na stworzenie FAQ, grupować bazę danych, dodawać znaczniki – generalne uporządkować posiadaną wiedzę, co uprości działania. Plugin zawiera też funkcję, dzięki której członkowie zespołu mogą dzielić się pomysłami na usprawnienia i innowacje.

CRM

Pozwala na tworzenie bazy klientów, wysyłanie do nich wiadomości bezpośrednio z Redmine, a dzięki integracji z innymi wtyczkami można zobaczyć wszystkie powiązane informacje na karcie kontaktowej w CRM i innych miejscach w Redmine. Ponadto można przypisać inny poziom widoczności i dostępu do tego samego kontaktu w różnych projektach. Na karcie kontaktu widać też wszystkie zadania i problemy do niego przypisane. Wersja PRO pozwala zarządzać umowami. Ustalając prawdopodobieństwo sukcesu transakcji, szacujemy swoje dochody. Śledzenie transakcji i statusu jest łatwe dzięki wielu opcjom, od Gantta po tablice podobne do Agile, gdzie można łatwo modyfikować, śledzić i edytować operacje na umowach. Można też ustawić status umowy, aby skonfigurować niestandardową ścieżkę sprzedaży i śledzić dochód na każdym etapie.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...