Pierwsze kroki z Redmine

Redmine – pierwsze kroki

Stało się – zdecydowaliście się wejść na jedyną słuszną ścieżkę w zarządzaniu Waszymi licznymi projektami i ułatwić sobie pracę przy pomocy Redmine. Gratulujemy wyboru!  Wpisy z tej serii otwierają przed Wami bardziej praktyczną stronę naszego narzędzia. Będziemy pokazywać Wam, gdzie możecie edytować poszczególne uprawnienia, jak stworzyć projekt czy zagadnienie oraz dopasować je do Waszych potrzeb. Postawcie z nami swoje pierwsze kroki w świecie Redmine.

Objaśnienia pól po zalogowaniu do Redmine

Strona główna – jak sama nazwa wskazuje, przycisk ten przenosi użytkownika na stronę główną.

Moja strona – to strona, na której każdy z użytkowników Redmine może zobaczyć przypisane do siebie zagadnienia, jak i zagadnienia, które sam stworzył. Stronę tą można spersonalizować.

Redmine - Moja strona

Projekty – tu widoczne są wszystkie projekty, w których bierze udział użytkownik (lub te, w których udziału ni bierze, ale są publiczne). Jeżeli dany użytkownik jest kierownikiem projektu, ten jest oznaczony gwiazdką. Na stronie tej można wyświetlić także projekty już zamknięte, zobaczyć zbiorczo zagadnienia z wszystkich projektów, a także wejść w tworzenie nowego projektu.

Redmine - projekty

Administracja – to tu właśnie znajdują się ustawienia naszego Redmine. W dziale tym można m.in. wyznaczać role i określać ich uprawnienia, określać typy zadań, możliwe statusy czy określać przepływ pracy.

Redmine - Administracja

Pomoc – odnośnik ten przekierowuje nas do pomocy dla Redmine napisanej przez oryginalnych autorów systemu.

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *