Pierwsze kroki z Redmine

Redmine – pierwsze kroki

Stało się – zdecydowaliście się wejść na jedyną słuszną ścieżkę w zarządzaniu Waszymi licznymi projektami i ułatwić sobie pracę przy pomocy Redmine. Gratulujemy wyboru!  Wpisy z tej serii otwierają przed Wami bardziej praktyczną stronę naszego narzędzia. Będziemy pokazywać Wam, gdzie możecie edytować poszczególne uprawnienia, jak stworzyć projekt czy zagadnienie oraz dopasować je do Waszych potrzeb. Postawcie z nami swoje pierwsze kroki w świecie Redmine.

Objaśnienia pól po zalogowaniu do Redmine

Strona główna – jak sama nazwa wskazuje, przycisk ten przenosi użytkownika na stronę główną.

Moja strona – to strona, na której każdy z użytkowników Redmine może zobaczyć przypisane do siebie zagadnienia, jak i zagadnienia, które sam stworzył. Stronę tą można spersonalizować.

Redmine - Moja strona

Projekty – tu widoczne są wszystkie projekty, w których bierze udział użytkownik (lub te, w których udziału ni bierze, ale są publiczne). Jeżeli dany użytkownik jest kierownikiem projektu, ten jest oznaczony gwiazdką. Na stronie tej można wyświetlić także projekty już zamknięte, zobaczyć zbiorczo zagadnienia z wszystkich projektów, a także wejść w tworzenie nowego projektu.

Redmine - projekty

Administracja – to tu właśnie znajdują się ustawienia naszego Redmine. W dziale tym można m.in. wyznaczać role i określać ich uprawnienia, określać typy zadań, możliwe statusy czy określać przepływ pracy.

Redmine - Administracja

Pomoc – odnośnik ten przekierowuje nas do pomocy dla Redmine napisanej przez oryginalnych autorów systemu.

No votes yet.
Please wait...